Op. Dr. Alp Oran

Genel Cerrahi uzmanı ve proktoloji alanında tecrübeli

Op. Dr. Alp Oran, sosyal medya çalışmaları için 2019 yılından bu yana Pratikus Medya ekibini seçti. İnstagram sayfası, Facebook sayfası ve İnternet sitesi, Pratikus Medya ekibi tarafından yönetilmektedir.

REM PSİKOLOJİ ATÖLYESİ

Psikoloji atölyesi olarak, sosyal medyada Pratikus…

REM Psikoloji atölyesi, farklı atölye ve çalışmalarını sosyal medyada duyurmak ve etkinlik paylaşımı yapmak için sosyal medyanın önemini bilen kurumlardan. 2018 yılından bu yana Pratikus Medya ekibiyle çalışıyor.

Asbet Enerji

Yenilenebilir enerji sistemleri ve 
mühendislik
hizmetleri…

Asbet Enerji, İnternet sitesi ve tüm sosyal medya faaliyetlerini Pratikus Medya kanalı ile yürütmeye karar verdiğinden bu yana artan müşteri potansiyelinden oldukça memnun. 2018 yılından bu yana tüm dijital çalışmalarını yürütmekten dolayı biz de memnunuz.

Dr. Faruk Alizadegan

Psikiyatrist, uzman doktor ve online terapist…

Psikiyatri uzmanı Dr. Faruk Alizadegan. 2018 yılından bu yaba tüm interaktif medya faaliyetlerini Pratikus Medya ile birlikte yönetiyor. Online terapi, psikiyatrik hastalıklar konusunda uzman hekim, İstanbul Şafak Hastanesi Psikiyatri kliniğini yönetiyor.

UZM. DR. ŞEHRİYAR NAZARİ

Dermatoloji uzmanı ve lazerli cilt tedavileri…

Dermatoloji uzmanı Dr. Şehriyar Nazari, İstanbul Şafak Hastanesi, dermatoloji kliniği hekimi ve aynı zamanda kliniğin yöneticisi. 2018 yılından bu yana geçen süre içinde sosyal medya çalışmalarını Pratikus Medya ile yürütüyor. Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz uzman doktorumuz. 

MEDICAL SWISS

Güzellik ekipmanları ve lazer cihazları üreticisi…

Medical Swiss, İsviçre kökenli, Türkiye’de üretim yapan lazer üreticisi. Pratikus Medya ile çalışmaya 2019 yılında başladı. Sosyal medya desteği verdiğimiz Medical Swiss Türkiye’de yatırımlarını artırarak devam etme yolunda ilerliyor.

OP. DR. ŞAHNAZ İSGANDAROVA

Genel cerrahi uzmanı 

Liposuction, jinekomasti, lazerli anal cerrahi ve diğer cerrahi operasyonlar konusunda çalışan, kadın cerrahımız. Başarılı çalışmaları artan bir hızla devam ediyor. 2019 yılından bu yana portfoliomuza katılan hekimimize destek olmaktan dolayı gururluyuz.

PROCTO LAZER

Lazer cerrahi sistemlerinde
tecrübe…

Bir Türk markası olarak dünyada ilklere imza atan Proctolazer markası, lazerli cerrahi alanında özel bir ilgiyi hak eden bir kuruluş. 2018 yılından bu yana bize güvenen sevgili Aşkın İşbaşaran ve değerli ekibine başarılar diliyoruz. Sosyal medya çalışmalarını yönetmekten duyduğumuz mutluluğun uzun yıllar süreceğine inanıyoruz.

Op. Dr. Yücel Polat

Obezite cerrahisi ve bariatrik balon, botoks konularında uzman…

Op. Dr. Yücel Polat, özellikle obezite cerrahisi ve mide balonu, mide botoksu uygulamalarında uzmanlaşmış bir cerrah. Bizimle çalışmayı tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Op. Dr. Yücel Polat
UZM. DR. KADRİYE AKAR

Dermatoloji ve kozmetoloji 
uzmanı

Uzman doktor sevgili Kadriye Akar, 2015 yılından bu yana çalıştığımız hekimimiz. Sadece dermatolojik hastalıklar değil, aynı zamanda kozmetoloji gerektiren konularda eğitimli bir doktor. Sosyal medyada birlikte çalıştığımız uzman hekimimiz.

OP.DR. GÖKHAN SERBES

Beyin, sinir ve omurilik
cerrahisi uzmanı

Beyin, sinir ve omurilik cerrahisi son derece geniş bir skala. Dr Gökhan Serbes, özellikle; skolyoz, osteoporoz, bel fıtığı, boyun fıtığı ve ağrı konularında uzmanlaşmış bir ‘omurga cerrahı’. 2018 yılından bu yana çalışmaktan keyif aldığımız bir hekimimiz.   

DİYETİSYEN BURCU SARIDOĞAN

Diyetisyen, beslenme
uzmanı.

Doğru beslenme ve doğru diyet uygulamaları, online diyet programıyla sosyal medyada adından söz ettirmeyi başaran sevgili diyetisyenimizle 2020 yılına kadar birlikte çalışma mutluluğunu yaşadık.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz

Geçmişte hizmet verdiğimiz ve halen hizmet vermekte olduğumuz mişterilerimize ait detayları ajansımıza ulaşarak alabilirsiniz.